dresytovarna

14. ledna se ve 20. kole Premier League utkal Liverpool s Brightonem. Liverpool ve druhém poločase inkasoval 3 góly v řadě a prohrál 0:3. Mnoho fanoušků v Fotbalové Dresy Liverpool opouštělo stadion s velkým zklamáním.

47. minuta Matip přihrál ze zámezí, ale byl zablokován, dvěma přihrávkami propasíroval Brighton míč do pokutového území. Lallana nahrál přímo do přední části hřiště a Kaoru Mitoma na levé straně nahrál podobnou střelu, poté March posunul míč zezadu a skóroval do prázdné branky. Brighton 1-0. 53. minuta Evan Ferguson poslal přímou přihrávku ve středu hřiště, March dostal míč a vnikl do pokutového území, poté vystřelil levou nohou a skóroval ze vzdálenějšího rohu. Brighton 2-0. 81. minuta Brighton nahodil zepředu do pokutového území, March se prosadil hlavou, poté si Welbeck vybral míč na pravé straně pokutového území a prostřelil Gomeze, poté vystřelil pravou nohou a skóroval. Brighton 3:0 Liverpool.

Liverpool zažil v lize sérii dvou porážek a aktuálně má 28 bodů a propadl se na 9. místo tabulky.

dresytovarna...
ما را در سایت dresytovarna دنبال می کنید

برچسب : Fotbalové Dresy Liverpool, نویسنده : may dresytovarna بازدید : 100 تاريخ : دوشنبه 26 دی 1401 ساعت: 19:27

11. ledna 18. kolo Ligue 1 v sezóně 2022-2023, Paříž Saint-Germain doma porazil Angers 2-0. Ekitik a Messi v Fotbalové Dresy Paris Saint-Germain každý vstřelil 1 gól.

5. minuta, Mukiele vstoupil do trestné oblasti, Ekitike vzal průchod a zastřelil, aby skóroval, Paříž Saint -Germain 1-0. 23. minutu, Messi předal míč Ramosovi, ale jeho záhlaví byl zachráněn brankářem. 33. minutu, Messiho výstřel byl zachráněn brankářem. 72. minuta Mukiele předal míč Messi a Messi tlačil a skóroval, ale byl podezřelý z offside, rozhodčí potvrdil, že cíl byl platný po sledování VAR. 83. minuta, Neymar vzal průchod od Messiho a zastřelil míč do branky, ale rozhodčí signalizoval, že byl kvůli offside neplatný. Nakonec Paříž Saint -Germain vyhrál Angers 2-0.

Toto je první hra Mess poté, co vyhrál trofej Světového poháru v Kataru. Mnoho fanoušků na scéně drželo Fotbalové Dresy Messi. V této hře Messi vstřelil 1 gól a prošel 54krát, z toho 45 úspěšných. V 54 hrách poté, co se připojil k Paříži, skóroval 24 gólů a asistoval 28krát. V pěti hlavních ligách má Messi v současné době 696 gólů, svázal Ronaldoův rekord.

برچسب : Fotbalové Dresy Paris Saint,Germain,Fotbalové Dresy Messi, نویسنده : may dresytovarna بازدید : 96 تاريخ : جمعه 23 دی 1401 ساعت: 15:19

3. ledna 2023 se Manchester United v 19. kole Premier League utkal doma s Bouemouthem a vyhrál 3:0. Casemiro, Luke Shaw a Rashford vstřelili každý po 1 gólu. Přestože Ronaldo právě odešel, viděli jsme na scéně neméně fanoušků v Fotbalové Dresy Manchester United.

Pro tento zápas má Manchester United poměě velké změny v útoku i obraně. Nastoupili dva náhradní střední obránci Lindelöf a Maguire, náhradníky se stali Varane a Martinez. Chyběl Anthony a na pravé křídlo přišel Bruno Feandes, na postu útočného záložníka sloužil Van der Beek.

Oba týmy se v Premier League utkaly desetkrát. Manchester United má na kontě 7 výher, 1 remízu a 2 prohry a ani jednou doma neprohrál s Bouemouthem. Po tomto zápase se Manchester United umístil na čtvrtém místě s 35 body, stejnými body jako Newcastle na třetím místě a o 5 bodů více než Tottenham na pátém místě.

برچسب : Fotbalové Dresy Manchester United, نویسنده : may dresytovarna بازدید : 92 تاريخ : چهارشنبه 14 دی 1401 ساعت: 18:50

18. kolo Premier League představovalo soustředěnou bitvu, obhájce titulu Manchester City proti Evertonu, který je v této sezóně v útlumu. Všichni si mysleli, že modré Fotbalové Dresy Manchester City mohou snadno vyhrát velké vítězství nad Evertonem, ale nikdy nečekali, že výsledkem bude remíza 1:1.

Ve 24. minutě centroval v pokutovém území Mahrez a Harland pravačkou střílel do sítě, 1:0! Haaland skóroval po sobě jdoucí zápasy, 21 gólů v 15 zápasech Premier League, o 8 gólů více než tým Evertonu v Premier League. Ve všech soutěžích zaznamenal Harland 27 gólů a 3 asistence ve 21 zápasech, přímo dal 30 gólů. Haaland je jen 2 góly od loňských vítězů Zlaté kopačky Premier League Sun Xingmina a Salaha.

Po této politováníhodné ztrátě 3 bodů už Manchester City otevřel náskok 7 bodů na nejlepší Arsenal. Pokud to bude pokračovat, tým se musí odklonit od mistra letošní Premier League.

برچسب : Fotbalové Dresy Manchester City, نویسنده : may dresytovarna بازدید : 96 تاريخ : يکشنبه 11 دی 1401 ساعت: 17:43

27. dne ve 20:00 místního času zahájili bojovníci v Fotbalové Dresy Manchester United svůj první zápas Premier League po mistrovství světa. Hráli proti Nottingham Forest na Old Trafford.

V prvním poločase se Eriksson Rashford prosadil střelou, aby prolomil mrtvý bod, poté Martial provedl nízkou střelu, aby zvýšil skóre, a Yatesova hlavička byla proražena; ve druhém poločase Casemiro asistoval Fredovi, aby zpečetil vítězství. Nakonec Manchester United vyhraje 3:0 a sérii 2 výher v lize. Poté, co tým opustil Ronaldo, byl ofenzivní výkon Manchesteru United v přední části evidentně lepší a spolupráce byla plynulejší. Pro Manchester United může být správné rozhodnutí ukončit smlouvu s Ronaldem.

Také po 15 kolech soutěže se Manchester United dočasně umístil na pátém místě s 29 body a Chelsea na osmém místě s rozdílem 5 bodů. Arsenal pokračoval ve vedení se 40 body poté, co vyhrál předchozí den s 13 výhrami, 1 remízou a 1 prohrou. O 8 bodů zaostal obhájce titulu Manchester City, který měl o zápas méně.

Autoritativní španělská média uvedla, že ačkoli Mbappe předvedl na mistrovství světa v Kataru poutavý výkon, Real Madrid prohlásil, že o opětovném představení Mbappeho neuvažují. Anglická 19letá vycházející hvězda Bellingham a nováček Světového poháru Enzo Feandez jsou důležitými cíli Realu Madrid.

Dříve některá média uvedla, že Real Madrid je ochoten zaplatit vysoký poplatek za odkoupení Mbappeho příští léto. Pro Mbappého je také potřeba tým s ním jako jádrem taktiky. Mbappe si navíc ve Světovém poháru vedl dobře a vyhrál Zlatou kopačku Světového poháru. To je téma, zda bude oblékat Fotbalové Dresy Real Madrid.

Klub Paris Saint-Germain je pro Mbappeho bolestí hlavy. Pokud nebude ochoten prodloužit smlouvu, může klub využít pouze příští léto k jeho prodeji, aby mu zabránil ve volném odchodu z týmu.

برچسب : Fotbalové Dresy Real Madrid, نویسنده : may dresytovarna بازدید : 87 تاريخ : دوشنبه 5 دی 1401 ساعت: 18:30

Ano, Messi má konečně World Cup Trophy, 18. prosince 2022, dres Argentina reprezentace má od té doby 3 hvězdy, což vyrývá slávu Argentiny, zvláště Messiho.

Po celém světě vidíme mnoho fanoušků v Fotbalové Dresy Messi, jak se smějí, jásají a pláčou, v tom nejšťastnějším čase slzy ukazují, jak jsme šťastní. První účast ve Světovém poháru ve věku 19 let, vyhrát Trophy ve 35, 16 letech snažení a čekání, s vzestupy a pády, kdo nebude plakat po tak bolestné, ale slavné dlouhé cestě, která nakonec měla šťastný konec?

Proč tak zoufale přejeme Messimu, aby měl trofej? Protože hrdina si zaslouží dokonalost, ale zdá se, že se to ještě nikdy nestalo. Snažil se, co mohl, aby nám ukázal skutečného hrdinu, takže tento svět mu musí ukázat, že Dokonalost skutečně existuje, dokonce nebo musí po tak dlouhé cestě s tolika obtížemi. Kvůli Messimu si tolik dětí obléká Dětský Dres Messi a těší se na začátek své fotbalové kariéry, možná díky této dokonalosti začíná úplně nový fotbalový začátek!

برچسب : dres Argentina reprezentace,Fotbalové Dresy Messi,Dětský Dres Messi, نویسنده : may dresytovarna بازدید : 107 تاريخ : پنجشنبه 1 دی 1401 ساعت: 19:09